Důležité 3 body jsou doma. HC Lev – HC Sibiř 7:2 (3:0,3:1,1:1)

Sestava: Pokštefl, Jiruška-Plocek Jo, Guldán-Čihák, Plocek Ji-Dostál, Kouba-Jeníček-Bezdíček, Faltys-Umlauf-Šrámek, Hlaváček – Klapal

branky: Koubič 2, Umlik 2, Jiruch, Jéňa, Bezďa

Sibiř minulé kolo docela pozlobila Újezd a proto jsme nechtěli nic podcenit. To se také nakonec po dobrém výkonu v první polovině utkání podařilo. Možná tomu napomohla i kolující slivovička na počest narození malého Lvíčka Vojtíška Dostála, novopečenému otci ještě jednou za celý tým gratulujeme – ať mu to v životě šlape. I proto jsme možná do poločasové svačiny nasázeli 4 branky a zápas měli vcelku pod kontrolou, jedenkrát zvonilo břevno na naší straně, jinak mezi tyčemi pracoval znovu na výbornou Jarda Pokštefl. Druhá polovina měla tak jako již tradičně trochu pro nás sestupnou tendenci v počtu branek, i když jsme si vytvořili ještě spoustu šancí. Soupeři se podařilo snížit, ale žádné drama se tentokrát jako minulé kolo s Legiemi naštěstí nekonalo a zápas jsme si už pohlídali, i když někdy dokážeme ztratit i nemožné, co se brankového náskoku týče. Opět velké poděkování soupeři za čistou hru, myslím že oboustranně férový zápas: na tresty stav tentokrát pouhých 1:1. Škoda jediného rebela těsně před koncem, mohli jsme mít další historický zápis do naší kroniky – 2 zápasy v řadě bez vyloučení. Náš trenér zůstal na lavičce poprvé ve své kariéře bez svých asistentů a po zápase zářil spokojeností, proto přikládáme tentokrát i jeho komentář 🙂  „ Jsem rád, že jsme vyhráli a máme 3 body, musím pochválit mužstvo, že bojovalo až do konce a trenér že to postavil sám a byl na střídačce také sám. Hodnocení bylo dobré, hrálo se rychle a málo se přerušovalo, musím říct, že celé mužstvo hrálo dobře jo a chtěl bych pozvat na příští zápas proti Častolovicím od 18:30 ve čtvrtek, aby nás přišli podpořit a fandit. Děkuji – trenér Miroslav Broulík.

2 komentáře to “Důležité 3 body jsou doma. HC Lev – HC Sibiř 7:2 (3:0,3:1,1:1)