V posledním utkání základní části RHL výhra, ale i inzultace rozhodčího HC Lev – HC Lípa 8:2

Sestava: Šrámek, Guldán-Plocek Jo., Sládek-Zídka, Čihák-Dostál, Hudousek-Jeníček-Karásek, Šumichrast-Šrámek-Bulavcsjak, Pinkas-Bezdíček-Plocek Ji.

V posledním zápase základní části na nás čekal soupeř z Lípy, který nezískal prozatím ani jeden bod. Cíl byl tak před zápasem jasný: nic nepodcenit a konečně zase zažít pocit vítězství. To jsme také do puntíku plnili, ale poslední vystoupení týmu HC Lípa bylo nakonec bohužel obrazem jejich vizitky v průběhu celého letošního ročníku. Bylo to jejich již třetí nedokončené utkání, odhlásili se z dalšího pokračování a své působení zakončili velkou kaňkou, která se nesluší v jakémkoliv sportu – nejen na ledě… Smutné je, že reakce na chování hráče Svobody nechala vcelku klidným hráče Lípy (kapitána) a zakročit a bránit rozhodčího museli naši hráči, smutné je taky to, že tento jedinec pokazil dalším 24 lidem večer a zbývajících 15 minut hokeje. Asi to tak trochu přivolala slečna u on-line komentáře na zimáku ve 13.minutě…Přitom utkání se z obou stran odvíjelo v poklidu, skóre zápasu i průběh byl vcelku jednoznačný a vyloučení, které předcházelo tomuto incidentu, bylo naprosto správně posouzeno. Průběh a výsledek nemá asi moc cenu komentovat, v polovině jsme vedli již 7:0 a měli převahu, v našem obranném pásmu jsme ale opět „čarovali“ a tak se soupeř dostal do 4 vyložených šancí, které by jiné týmy ihned ztrestaly brankou. Trenér Broulík nakonec zářil spokojeností, že konečně vyhrál a to i po bujaré sobotě – plesu. Velmi spokojený byl také s tím, že složení útočných i obranných formací poskládal sám k obrazu svému 🙂 . Po 12 zápasech a základní části jsme tak skončili na 10 příčce, za 2 výhry, 2 remízy a 8 proher, celkem pouze 9 bodů a skóre 59:88. Tady je jasně vidět, kde nás letošní ročník tlačí bota…velké množství obdržených branek. A tak jsme po zásluze zůstali letos pod branami vyřazovacích bojů a play-off. Čekají nás však ještě souboje o celkové umístění na 9.-12.místě – play-out, kde se střetneme v minitabulce 4 týmů každý s každým dvoukolově. Poslední HC Lípa se před play-out ze soutěže bohužel odhlásila. Již tuto středu 3.2. se utkáme od 20:30 hod. s HC Legie Týniště, se kterým jsme odehráli v základní části hodně divoké utkání 10:9, takže diváci se určitě mají na co těšit 🙂 .

HC Lev – HC Lípa 8:2 (3:0, 5:2, 0:0 ukončeno ve 45.minutě utkání – inzultace rozhodčího hráčem hostí: úder pěstí do obličeje)

Střelci: 5.min Plocek Ji. (Bezdíček) 1:0, 10.min Jeníček (Karásek) 2:0, 12.min Pinkas (Bezdíček) 3:0, 21.min Hudousek 4:0, 23.min Zídka 5:0, 26.min Hudousek (Jeníček) 6:0, 27.min Šumichrast (Šrámek) 7:0, 32 min Bulavcsjak (Šrámek) 8:1

5 komentářů to “V posledním utkání základní části RHL výhra, ale i inzultace rozhodčího HC Lev – HC Lípa 8:2

 • Misoprostol tadalafil cialis from india Contact Customer Ed

 • Bitcoin soars past $11,000 . To begin with, bitcoins block reward is expected to be halved on May 21, 2020. Cryptocurrency miners — i.e., people and businesses with high-powered computers that
  eth zurich

 • Any illness can reduce appetite. If the illness is treatable, the appetite should return when the condition is cured. Loss of appetite can cause weight loss.
  Why do you get arthritis

 • I want my son to have something, but I don’t want him to NEED something when I go. Thankfully we have the will covered, but a good note is that wills are based on state laws so if you move states, you will need another will drawn for the state in which you reside.
  Pulling teeth bass tab

 • Our programs allow students to incorporate different fields of interest into their studies in preparation for tomorrows dynamic workforce and technologically
  Dental hygienist major

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.