Souboj šelem jsme bohužel nezvládli. HC Lev – HC Predátoři 1:3 (1:2,0:1,0:0)

Sestava: Pokštefl, Guldán-Dostál, Jiruška-Plocek, Čihák-Martínek, Karásek-Kouba-Pinkas, Šrámek-Umlauf-Faltys, Dušek-Bezdíček-Hlaváček

Na zápas jsme přivezli poprvé na lavičku hned dva trenéry, bohužel ani to nepomohlo a bodově jsme vyšli opět na prázdno. Přitom prvních 10.minut jsme na soupeře vlétli a po zásluze poslal kapitán Koubič  Lva do vedení po samostatném úniku, mazácky mezi betony – 1:0.. Jenže pak přidal na obrátkách i soupeř a po našich 2 hrubkách otočil vývoj – 1:2. Navíc těsně před odchodem do kabin to bylo už o 2 branky. V této fázi zápasu nás pro změnu přehrávali Predátoři. Druhou polovinu utkání jsme sice opět zabrali, vytvořili si spoustu i vyložených šancí, ale vše končilo na zdi jménem Sláma. Přitom jsme jeli dokonce 3x sami na brankáře…ten večer nám, ale co se branek týká, nebylo bohužel přáno. Opět super pouhé jedno vyloučení na naší straně – oba trenéři Mirek a Mirek byli s tímto faktem hodně spokojení, jen tak dál 🙂 . Gratulujeme soupeři k výhře a bezchybném výkonu brankáře. Příští zápas nás čekají Medvědi z horské Rokytnice, tak uvidíme, jestli nám to tam začne opět padat…zápas se hraje v úterý 1.11. od 21:00 hodin.