S Újezdem rozhodla druhá polovina zápasu: HC Lev – HC Bílý Újezd 3:7

Sestava: Dušek, Sládek-Čihák, Plocek Jo.-Dostál, Bulavcsjak-Šrámek-Vavřinec, Šumichrast-Umlauf-Faltys, Hlaváček-Dušek-Plocek Ji.

Ani napočtvrté se nám nakonec nepodařilo porazit tohoto zkušeného soupeře. Po minulém divokém výsledku 10:9 jsme šli do zápasu s tím, nehrát s Újezdem hokej nahoru dolů, protože na to ještě tak nějak nemáme… Chtěli jsme poctivě bránit a čekat na chyby a okénka v obraně. Což jsme do poloviny utkání docela dobře plnili, újezďáci byli sice lepší, ale těžko se dostávali přes červenou čáru a tak jsme po první třetině dokonce vedli 2:1. Po návratu z kabin a svačiny za stavu 2:2 nás ale soupeř zatlačil trochu více k brance a byly z toho 2 góly. Třetí třetinu jsme to chtěli ještě zkusit zdramatizovat a přidat na obrátkách, ale Újezd si utkání v poklidu pohlídal a navýšil skóre na konečných 3:7, i když jsme si i my vytvořili pár vyložených šancí. Stává se tak pravidlem, že po návratu z kabin je naše hra tak trochu v útlumu a dostáváme hodně branek. Myslím, že jsme je opět alespoň slušně potrápili, na skalp si ale musíme bohužel ještě chvilku počkat…Dobře zachytal náš navrátilec do branky Honza Důša, za bojovnost zaslouží pochvalu celý tým. Trenérova předzápasová výzva na hattrick Libora Šumichrasta zůstala však nevyslyšena, i když alespoň 1x mu náš Ovečkin radost udělal 🙂 . Oproti minulým ročníkům ubrali trochu hráči z “kopečku se sekyrkou“ na důrazu a tak se utkání odehrálo ve férovém duchu hobby ligy. Příští utkání sehrajeme tentokrát ve středu 4.11. od 20:30 hodin a čeká nás další tvrdý oříšek, možná ten nej. Sršni ze Záměle jsou dalším týmem, který jsme ještě nikdy neporazili…tak uvidíme, každá série jednou končí.

Jak šel čas: 6.min: skrytá střela Aleše Pilce z levé strany, kdy před brankou dobře clonili hráči Újezdu, Důša viděl puk bohužel až v síti, 15.min: po krásné přihrávce od Petra Sládka se svojí dravostí prosadil Mirek Umlauf, když svou střelu procedil přes lapačku brankáře Vošlajera, 20.min: gól do „šatny“, po střele Mirka Umlaufa se nejlépe zorientoval jak je jeho zvykem před brankovištěm Libor Šumichrast a dorazil puk do branky – vedeme 2:1, 28.min: hosté využívají ihned po 15 vteřinách svou přesilovku, po střele dorážel z bezprostřední blízkosti opět Pilc, 34.-35. min: v rozmezí necelých 2 minut inkasujeme 2 branky – 2:4, 49.min: opět dorážka po střele od modré – 2:5, 49.min: tentokrát už po 10 vteřinách využitá přesilovka – 2:6, 50.min: menší nádech ke zvratu, Petr Sládek (jako správný kapitán) při přesilovce prostřelil bombou z mezikruží vše co mu stálo v cestě – 3:6, zvrat se ale nekonal, 52.min: poslední hřebíček do naší „rakve“ nám zasadil při vlastním oslabení Schejbal, když po samostatném úniku přesně zakončil k tyči – 3:7.

Foto  : https://hclevkostelec.cz/?p=2113

One Response to “S Újezdem rozhodla druhá polovina zápasu: HC Lev – HC Bílý Újezd 3:7