S legionáři jsme na body nedosáhli- HC Lev : HC Legie Týniště 2:7 (0:3,1:2,1:2)

Sestava: Šrámek, Chaloupka-Bolehovský, Plocek.-Padrián, Faltys-Umlauf Mich., Klapal-Umlauf Mir.-Bulavcsjak, Vojnar-Jeníček-Horák, Hlaváček-Cvejn-Šumichrast

Další prohra se soupeřem, kterému jsme většinou body nerozdávali…Začátek zápasu nám bohužel zase nevyšel a i když jsme se herně postupem času trochu zlepšili a zvedli, na body to nedalo. Tým Týniště doplnil svou soupisku zkušenostmi a to se v tomto zápase také projevilo. Po delší době se v naší brance objevil znovu Lukáš Šrámek a opravdu se nenudil. Střelci našich 2 branek byli Mirek Umlauf a navrátilec Petr Jeníček.

Komentář HC Lev Kostelec – Jiří Plocek:
S Legiemi je to vždy většinou divoká přestřela, tentokrát to od začátku vypadalo na podobný brankostroj…Jenže když nám po první třetině svítilo na ukazateli 0:3 a soupeř byl lepším týmem, naznačovalo to, že dnes to bude o hodně těžké něco otáčet. A to se také nakonec potvrdilo, legionáři s vhodně doplněným týmem lépe kombinovali a vytvářeli si 1 šanci za druhou, my jsme se sice trochu vzchopili, ale byly z toho pouze 2 branky za zády výborně chytajícího Jakuba Trenze. Nezbývá než soupeři poblahopřát k výhře a Lev se musí asi zase trochu vrátit zpátky v čase, kdy o nás každý psal jako o velmi nepříjemném „kousajícím“ soupeři. Jinak jako vždy s Legiemi utkání vcelku v přátelském duchu.

Komentář HC Legie – Zdeněk Trejtnar:
Odnest si tri body s Kostelcem se nam podarilo opravdu nekdy leta pane asi ctyri roky zpatky, o to vic nas ted tento zisk tesi. Pravdou je, ze jsme si pred utkanim lehce bodove ambice pripousteli. Povedla se nam uvodni tretina a zkraje te druhe uz byl prekvapivy stav 4:0 asi pro obe strany. V tu chvili byla viditelna nase prevaha, zatimco v zaveru utkani naopak videtelna pocetni prevaha soupere, ktery mel k diospozici 15 kluku, mohl tak tezit vice z cerstvych sil. Nakonec vitezne utkani odehrane diky dravosti a chuti vsech nasich kluku na lede, k tomu ucebnicova tymova spoluprace a prehled, bezpochyby pak klicove zakroky Jakuba v brane. Tohle se nam opravdu povedlo a povzbudilo do dalsich kol. Souper se rozhodne nema za co stydet, odehral vyrovnane utkani a bojoval do sameho konce. Dekujeme za cestne utkani!