S favoritem nakonec těsná prohra. HC Lev – HC Sršni 2:3 (0:0,0:3,2:0)

Sestava: Pokštefl, Guldán-Dostál, Martínek-Plocek Jo, Hlaváček-Kouba-Bezdíček, Šrámek-Umlauf-Karásek

V zápase se Sršni jsme se přesvědčili, že letos můžeme odehrát vyrovnanou partii proti komukoliv. Kvůli marodce i pracovním povinnostem jsme nastoupili tentokrát pro nás trochu netradičně pouze v 10 lidech, ale možná to bylo nakonec i přínosem co se tempa zápasu týče. První 10.minut jsme měli proti favoritovi asi i více ze hry a větší počet střel na branku, jenže náš Důša přiváděl naše útočníky doslova k šílenství, když předvedl několik skvělých zákroků a vše pochytal. První třetina tak 0:0 super, pak jsme se ale dopustili několika chyb, které Sršni nekompromisně potrestali. Určitě zaslouží pochvalu obě mužstva za předvedený výkon, na zápas bylo radost pohledět…V závěru se nám podařilo dostat až na rozdíl jediné branky, hrát o 2-3 minuty déle, tak jsme možná i srovnali, ale na kdyby se bohužel nehraje, a tak důležité 3 body berou Sršni. Závěrem pochvala pro Lvy za nasazení a bojovnost, Jarda Pukchytl opět skvělé zákroky, kterými nás několikrát podržel, náš výkon je pozitivní signál do dalších bojů na ledové ploše. Škoda druhé třetiny, jinak jsme se mohli postarat o další překvapení tohoto ročníku, tak třeba v odvetě. Příští zápas, který uzavře kompletně 1. kolo bojů, sehrajeme v pondělí ve 20:30 hod. proti HC Laviny Holice, tak snad nás nějaká lavina „nezasype“ 🙂 .

Branky: 46.min Šrámek (Guldán) 1:3, 53.min Umlauf 2:3

2 komentáře to “S favoritem nakonec těsná prohra. HC Lev – HC Sršni 2:3 (0:0,0:3,2:0)