Rychnov nám nadělil bohužel další dvanáctku…4:12 (0:4,3:4,1:4)

Sestava: Šrámek, Sládek-Čihák, Guldán-Zídka, Kouba-Jeníček-Karásek, Klapal-Šrámek-Martínek, Dostál-Dušek-Hlaváček

Zápas s obhájci trofeje měl pro nás bohužel podobný průběh jako před týdnem s Medvědy. Rychnov nám utekl první třetinu už na rozdíl 4 branek, prostřední dějství jsme se trochu bojovností zvedli, a to jak herně tak gólově, když se 3x prosadila naše výborně hrající první lajna. Třetí třetinu ale soupeř přidal další 4 branky a tak nám nakonec načepoval „rychnovskou dvanáctku“, tak jako před týdnem Medvědi. Rychnov byl po celý zápas lepším týmem, my jsme je sice občas dostali i pod tlak, ale velký problém byl v tom, že vždy po naší vstřelené brance jsme do minuty opět inkasovali a dlouho se tak neradovali…Tento zápas byl věrným obrazem celé naší letošní rozpačité sezóny, kdy inkasujeme v každém utkání hodně a někdy i laciných branek 🙁 . Se zkušeným týmem, jakým Rychnov je, se tak naše plány na trochu vyrovnaný zápas zboří hned po první třetině. Čeká nás poslední vystoupení v základní části se zatím beznadějně poslední Lípou, tak třeba zas konečně potěšíme naše fanoušky a zabereme. Zápas se odehraje ve čtvrtek 28.1.2016 od 20:45 hod. Nejdříve ale vyměníme v sobotu brusle za lakýrky, motýlky a kravaty a zkusíme společenské tance v rytmu James Bandu na 4.Plese kosteleckého hokeje 🙂 .

Branky: 32.min Jeníček (Karásek) – 1:4, 34.min Kouba (Jeníček) – 2:6, 37.min Kouba – 3:7, 43.min Klapal – 4:8

3 komentáře to “Rychnov nám nadělil bohužel další dvanáctku…4:12 (0:4,3:4,1:4)