Nepovedený začátek zápasu rozhodl: HC Lev – HC Predátoři 3:7 (0:2,0:3,3:2)

Sestava: Pokštefl, Jiruška-Plocek Jo, Faltys-Voborník, Kouba-Jeníček-Plocek Ji, Klapal-Šrámek-Dušek, Hlaváček

Do zápasu jsme nastoupili díky zranění, pracovní vytíženosti a nemocem netradičně pouze v 11 hráčích, navíc trochu v kombinované sestavě v obraně a na výkonu to bylo nakonec znát. Oproti minulému zápasu navíc chyběli citelně směrem kupředu Honza Karásek a Mirek Umlauf. S Predátory se nám stále tak nějak nedaří urvat nějaké body a ne jinak tomu bylo i v odvetě. Začátek zápasu nám oproti minulému týdnu vůbec nevyšel, vzadu jsme dělali hrubky plus nedůraz v našem brankovišti a rázem to bylo ve 27.minutě už 0:4. A když jsme pak před odchodem do kabin přidali ukázkového vlastence po nešťastném sklepnutí kotouče ze vzduchu na 0:5, bylo jak se dá říct po zápase 🙁 . Navíc směrem kupředu se ne a ne prosadit, naše snaha končila buď na hrudi výborně chytajícího Luboše Martince, nebo v rohu kluziště. Postupem času se naše snaha v utkání o body změnila na vstřelení alespoň čestné branky, což se nakonec i podařilo svátečnímu střelci Petru Klapalovi až ve 46.minutě za hrozivého stavu 0:6. V závěru jsme pak ještě jen korigovali výsledek dvěma brankami, ale na osudu utkání to už nic nezměnilo. Predátoři vyhráli zaslouženě, nám skřípala hlavně hra v obranném pásmu a důraz před brankou, kdy jsme nedokázali pokrýt zcela volné hráče. Na brankáře hostí Martince jsme navíc hledali jen těžko recept pro překonání. Už to nebyl tak ostrý souboj šelem jako z let předešlých, za férový zápas patří soupeři dík. My musíme do příštího týdne zapracovat na obranné činnosti, jinak nás Medvědi z hor rozcupují jak v tomto kole kluky ze vsi se sekerou…HC Lev : HC Medvědi Rokytnice je na programu v úterý 24.1.2017 od 18:45 hodin na zimáku v RK.

Branky : 46. minuta – Klapal, 54.minuta – Jiruška (Plocek Jo.), 60.minuta – Hlaváček (Plocek Ji.)