Na Laviny jsme recept bohužel nenašli. HC Lev – HC Holice 2:5 (0:1,1:2,1:2)

Sestava: Pokštefl, Guldán-Dostál, Jiruška-Voborník, Řehák-Čihák, Kouba-Jeníček-Hlaváček, Faltys-Šrámek-Klapal, Plocek Ji-Blažek-Pinkas

Tak ani na další pokus se nám nakonec nepodařilo porazit dobře organizovaný tým Holic. Do utkání jsme sice vstoupili celkem dobře, vypracovali si řadu šancí, ale postupem času to byl dopředu nakonec bez našeho snajpra posledních kol Mirka Umlaufa tak nějak zmar. Lavina nám ujela opět po našich chybách až na 0:3, první naděje na zvrat přišla až po bezchybně provedeném trestném střílení ve 36. minutě, když proměnil bravurně Kuba Šrámek. A když už to vypadalo nadějně, po snížení na rozdíl jediné branky 2:3, lavináři znovu 2x rozvlnili naši síti a bylo po zápase. Z naší strany tentokrát zmar směrem kupředu, vázla kombinace a tentokrát místy i bojovnost. Nejlepšího střelce hostí Bednaříka se nám sice podařilo udržet gólově na uzdě, ale Holice působili tento večer jako celek a vyhráli zaslouženě. Gratulujeme k vítězství. A celá kabina ještě jednou VELKÁ gratulace našemu Lukášovi „Šulinkovi“ Šrámkovi, kterému se narodil syn Lukášek 🙂 – hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů (po tatínkovi) přejeme do života! Tímto zápasem se tak uzavřelo první kolo bojů a na programu jsou odvety, další zápas nás čeká v pondělí 19:12. od 18:15 hodin proti stále se zlepšujícím býkům z Újezdu.

2 komentáře to “Na Laviny jsme recept bohužel nenašli. HC Lev – HC Holice 2:5 (0:1,1:2,1:2)