Divoký výsledek prvního zápasu…HC Lev – HC Legie Týniště 10:9

Sestava: Šrámek, Plocek Jos.-Guldán, Zídka-Čihák, Dušek-Kouba-Plocek Ji., Šumichrast-Jeníček-Šrámek, Pinkas-Umlauf-Faltys

Hodně divoký výsledek se zrodil při našem prvním vystoupení v novém ročníku, jakoby jsme chtěli zrežírovat pozvánku do ochozů pro všechny hokejové diváky na další zápasy RHL. Náš brankář Šulinek pronesl před utkáním v kabině přání, že by chtěl náskok tak nejlépe 6 až 7 branek, aby měl pak trochu více klidu na svůj výkon 🙂 (jelikož svou výstroj nasadil letos teprve podruhé), což jsme mu do „svačiny“ kupodivu všech i nakonec splnili. Na soupeře jsme po počátečním oťukávání docela vlétli. Při odchodu do kabin svítilo na ukazateli už 7:1, pravda je, že nám za záda brankáře Legií spadlo i něco s notnou dávkou štěstí. Některé gólové akce však pouze po 2-3 tréninkových jednotkách zaslouží velkou pochvalu a lahodily oku diváka – škoda že jen pěti kouskům. Hned při svém debutu se trefil a otevřel skóre zápasu Marek Zídka, naše jediná nová posila pro tento ročník. Myslím si, že o něm a jeho pumelicích od modré fanoušci ještě hodněkrát uslyší .Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili tak nějak s podvědomím, že už se asi nemůže nic stát a ejhle ono se stalo. Ještě v 53. minutě sice svítilo na ukazateli 10:4, ale pak Legie předvedli neuvěřitelný finiš a v rozmezí 7. minut nám nasázali 5 branek! Nevěřícně jsme koukali, jak nám tam padá jeden gól za druhým. Kdyby se hrálo ještě cca 5.minut, kdoví jak by to dopadlo. Výhru jsme nakonec tak tak uhájili. Děkujeme soupeři za férové utkání, ještě celou noc jim ale muselo v uších znít slovo : podražení 🙂 . My jsme zvládli zápas pouze s jedním vyloučením a nařízeným trestným střílením, za což zaslouží hráči pochvalu. Dokonce jsme nezkusili ani jednou naši specialitu – hru v šesti 🙂 .Náš trenér a stratég Mirek Broulík v půlce zápasu zářil štěstím, na konci už tolik ne… Už se těšíme na další utkání – stejně tak možná i diváci – které sehrajeme příští týden znovu ve čtvrtek 29.10. – tentokrát v atraktivnějším čase 18:30 hodin, tak doražte na zimák v RK, naše zápasy budou určitě stát za to!

střelci branek: Kouba 2, Pinkas 2, Zídka, Jeníček, Umlauf, Šumichrast, Faltys, Šrámek

One Response to “Divoký výsledek prvního zápasu…HC Lev – HC Legie Týniště 10:9