Sestava: Sláma(host), Jiruška-Plocek Jo, Guldán-Dostál, Kouba-Jeníček-Hlaváček, Šrámek-Umlauf-Faltys, Voborník-Plocek Ji

Na Sršně se nám bohužel dlouhodobě nějak nedaří, což je dáno samozřejmě hlavně jejich kvalitou, kterou nakonec předvedli i v tomto zápase. První třetina nám ale vyšla skvěle, možná jsme soupeře trochu zaskočili, když jsme dobře bruslili a napadali, odměnou bylo nečekané vedení v 16.minutě 3:1. Jenže kluky ze Záměle to většinou nerozhodí (už se nám to asi 2x stalo…) a dál si hrají tu svou kombinační hru, a tak naopak naše polevení v následující desetiminutovce versus 3 ostrostřelci Sršňů (Keprta,Večeř,Dostál) a do kabin se odcházelo rázem už za nepříznivého stavu 3:5. Po návratu jsme hned v 1.minutě snížili na rozdíl jediné branky, ale víc zdramatizovat se nám už utkání bohužel nepodařilo. Předvedli jsme sice slušný výkon, za který se nemusíme vůbec stydět – 5 branek Sršňům se nenaděluje každý den, ale taky pár chyb v obranné činnosti, což tento soupeř dokáže tvrdě trestat. Záměl tak vyhrála zaslouženě -gratulujeme. V naší svatyni se tentokrát objevil jako záskok další host – Jarda Sláma, za předvedený výkon mu děkujeme, v brance dělal co mohl a snad se s námi nenudil na ledě ani v kabině 🙂 . Nám tak skončila naše bájná vítězná šňůra, v posledním kole se zkusíme poprat o konečné 6. místo a třeba poprvé konečně porazit Holice.

Statistiky: Šrámek Jakub 1+3, Faltys Daniel 1+1, Umlauf Miroslav, Hlaváček Tomáš, Jeníček Petr 1+0, Plocek Josef 0+1

Vyloučení: 4:2 navíc Faltys (o.k.20) a Sršeň (10)

One Response to “9 sršních žihadel ukončilo naši vítěznou sérii…HC Lev-HC Sršni 5:9 (3:2,1:3,1:4)